True Love- 1. díl

22. února 2014 v 19:32 |  True Love♥
Tákže první díl je konečne tady! :33 Weeeeeeeeey :3 Terumi má všechno to co já takže :DDD
Stačí říct, že Daiki je to obyčejný, blogový písmo a Kimi kurzíva (to šikmí :DD) černý :33
Ty vole Terumi se zlobí, že neumím psát, protože tam mám hooooooooodně chyb :DD A já si zas postěžuji na to, že ona nedává velký písmená na začátku psaní!!! >< :DDD
No nic..
Užite jsi to :3


Společně se svou partou jsem stál v rohu místnosti,živě si povídali o holkách,prostě perverzáci.. Nějak mě to téma nenadchlo,tak jsem si šel pro nějaké pití.. Byl to alkohol samozřejmě.. Abych pravdu řekl.. Piju hodně vína.. kvalitní.. Růžové víno mi lahodně stékalo krkem až do žaludku,palčivá tekutina mě jemně škrábala v krku... Přemýšlel jsme,byl jsem mimo a ještě musíme hrát nějakou debilní soutěž.. - otráveně jsem se zašklebil a sunul se k rohu místnosti,všichni řádili a moje banda odložila skleničky a udělala kruh...,,DAIKI!! Brácho pojď ukázat všem co umíš..." zařval Danny a já se k němu z úsklebkem šelmy přibližoval.. ,,Tak jim ukaž co umíš ty,brácho..." odbil jsem ho a ušklíbl se,šel jsem zase v klidu dál do jinýho rohu.

S Nanou jsme právě přišly do místnosti. Hudba byla vypeckovaná a všichni se očividně bavili. Nedivila jsem se že hned po příchodu pár kluků na mně upřelo svůj 'drsňáckej pohled'. Bude to tím že jsem měla na sobě šaty nad kolena černé barvy a s čipkou? Jo, to bude tím. Nana spokojeně vedle mě hopkala a dívala se kolem. Nějak jsme se přebily až ke stolu s drinkama a vzala jsem láhev vína. Usmála jsem se a jemne uklonila."Je libo skleničku víná, madamé?" Přednesla jsem s imitovaným britským přízvukem a černovláska mi se smíchem kývla. Nalila jsem oběma doplna, vždyť není moje proč šetřit. "Tak na nás, neko." Přiťukly jsme si a začaly popíjet víno.

Bridgit,moje nejlepší kámoška si stoupla na pódium a začala nesměle mumlat cosi do mikrofonu,na to jak je zbrklá,upřímná a prostě odvážná,teď zněla až moc nesměle.. A je to tady ona hra... ,,Rozdáváme lístečky.. Určili to učitelé,takže když budete chtít někoho zabít,mě prosím ne.." všichni se začali smát.. já se jen uchechtl.. ,,Na lístečcích je napsané Vaše jméno s někým... A podle toho budete dvojice na celý tento večer.. užíjte si zábavu,hodně štěstí!" popřála Bridgit a já si vytáhl svůj lístek... Na němž bylo napsáno.. Daiki Mamoru&Kimi Tayrona.... otočil jsem se na zrzovlasou dívku ve stéjnou chvíli jako ona na mne..

Koukala jsem na něj, on na mě. Nikdy předtím jsem si ho nějak moc nevšímala. Vlastně, ani s ním pořádně nemluvila kromě hodin co jsme měli společných. Měli jsme vůbec nějaké? No to je vlastně už jedno. Po chvilce civění na sebe jsem uhla pohledem a zakoukala jsem se do země. Otočila jsem se na Nanu s mým typickým úsměvem. "Ehm...To je Daiki ne?" Cítila jsem jak mi do tváří stoupá červeň a Nana se ušklíbila. "Ki-mi-chan se čer-ve-ná~" Řekla spěvavým hlasem. "Kámo, tehle obličej jsem neviděla už hooooodně dlouho." "Buď zticha! Já se nečerveám! Jenom...jenom mi je vedro...jo, jo to je ono, vedro.."

Pomalu jsem se k ní ploužil davem.. Když jsem byl před ní.. jemně jsem studoval její oči.. ,,Ahoj.." broukl jsem sladce a přivřel své barevně sladěné očka s mým chlapeckým úsměvem.. ,,Asi.. Jsme spolu... Asi úrčitě.."vyslovil jsem to jako nějakou modlitbu a dál sledoval její až moc nebeské oči,nádherné oči.

Pořád jsem se trošku červenala. "Jo, jsme." Usmála jsem se. "Jsem Kimi, ale to už asi víš.." Koukala jsem se mu přímo do očí. Připomínali mi tygra. Takové hnědo oranžové. Nevím co ale něco mě na nich nehorázně přitahovalo. Chvíli jsme tam jenom tak mlčky stáli a koukali po sobě. Ani jsem si to neuvědomila. Z tranzu jsem se probrala až po ohlášení první aktivity."Poprosím všechny páry aby přišly sem." Řekla tá.. Brigit myslím.

,,Hmmm... Tak... Doufám,že to semnou přežiješ... Protože jsem děsně blbej.. a tak no.." broukl jsem a dál jí sledoval.. hehe.. Proč jsem si jí nikdy nevšiml..? je tak nádherná... Awwwwww... - přímo jsem se rozplýval,ale navenek jsem to nedával znát

Úpřimně jsem se zasmála. Chytila jsem ho za rukáv a táhla ho k pódiu. "Pojď už, nechcem to propásnout ne?" Šlo se mi celkem lehce protože jsem měla conversky. Když jsme přišli pod pódium a pustila jsem mu sako uvědomila jsem si co jsem udělala a automaticky jsem zrůžověla. "Jééé, promiň někdy udělám něco..jen tak z blbosti." Poškrábala jsem se to temeni hlavy a zatvářila se provinile.

,,V pohodě,líbilo se mi že seš sama sebou..." sladce jsem se usmál a naklonil hlavu ke straně.. Tudíž jsem přivřel oči,jenž je mým zvykem.. Sledoval jsem Kimi a poslouchal Bridgit

"Ehe..dík, snad" Nervózně jsem odvětila a červeni mi na tváři jenom přibývalo. Otočila jsem se na Brigit a snažila jsem se hluboce dýchat. Přece mě do rozpaků neuvede nějakej kluk...i když...velmi, velmi, velmi hezkej a pohlednej kluk.

,,První věc této soutěže bude.. Em.. Asi soutěž o nejlepší představení s tm,že se můžete jít převléct.." zvolala Bridgit do mikrofonu a zaŤukala na něj,potom slezla z podia ke své polovičce(dvojici)... Otočil jsem se na Kimi.. ,,Nom.. tak co ti jde nejlépe.?" optal jsem se jí a pobaveně jí sledoval

"Tanec." Vyletělo ze mně rychle. Otočila jsem se na něj a usmála jsem se. "Tancuji street dance." Opět jsem na něj upřela moje modrý kukadla a spojila jsem si za zády ruce. Takto dělám když jsem většinou nervózní.

,,Nápodobně..." koutky mi vyskočily vzhůru,takže jsem si skoro roztrhl pusu...,,jdeme se převléct...? " navrhl jsem a podal jí ruku,ani nevím proč,ani nevím proč jsem to udělal... nějak to... prostě to samo..

"J-jo.." Hesla jsem a podala nu svou malou ručičku. Přišli jsme do šatně a já celá rudá jsem ho pustila a rozběhla se ke svýmu batůžku Vytáhla jsem odtamtud úzke černé džíny a tričko Bring me the horizon s černým potiskem, samo o sobě bylo bílé. Pak jsem se otočila na Daikiho. "J-já, jdu ...se převlíct na záchody." Vypadlo ze mě kostrbatě a hukami jsem habkala směrem kde ona mísnost byla.

,,V poho.." řekl jsem pobaveně a sledoval jí jak mizí.. vyslékl jsem si sako uvolnil motýlka.. Vzal si bejsku... a prohlížel si své černé supry.. Věděl jsem jak se před ní předvést...- ježiš!...na co myslíš Dai.?...

V momentě jak jsem se dostala do kabínky a zamkla jsem opřela jsem se čelem o studený obkladačky. Proboha, snad jen nemám teplotu. Otočila jsem se k stěně zády a pomalu jsem se spustila na zem. Bez pomoci rukou jsem si vyzula boty a začala jsem se převlíkat, při tom jsem dbala na to aby jsem si neroztrhla šipkovaný punčocháče.

Sedl jsem si na lavičku,která stála na chodbě a čekal na Kimi.. Je tak pěkná... aw....-broukal jsem si

Bleskurychle jsem se oblékla a triko jsem si zavázala dole na uzel aby nebylo tak volný...a vypadala jsem líp když mi bylo vydět trochu vypracované břiško. Znovu jsem si obula kecky ale tentoraz jsem je zavázala i na mašličku. Vlasy jsmem stáhla do chvosta a s šatama v rukopu jsem vypochodovala s kabínky.

Podepřel jsem si hlavu a potom chvíli koukal na zem,v moment kdy se objevila v mém dohledu jsem se usmíval jak puberťák..,,Sluší ti to.." zavrněl jsem a vstal.Nastavil jsem ruku aby se mě chytla a já mohl... urobit starodávné gesto,aneb polibek na ruku.. (no jo.. Dai romantik,kdo by to byl řekl.. :D)

Lehce jsem narůžověla ale pak jsem se jenom pousmála nad tím co udělal a dala jsem si jednu ruku v bok. "No a už máš nějakej nápad na choreografií?" Hesla jsem a koukala na něj přesněji do jeho očí. Byli asi o pětinu hezčí než před chvíli. Proč bože mi to děláš!

,,Um... jo..Napadlo mě,že když máš takhle sladěné oblečení a takto ti to sluší..." zrudl jsem trochu.. ,, mohli by jsme prvně zatančit nějaký párový tanec a potom k tomu přidat nějaký streetdance triky... můžu zkusit všechno,znám všechny který existujou.." broukal jsem...

Zamyslela jsem se a představila si sebe jak tančím párovej tanec. Zasmála jsem se." No nevím jak to myslíš ale já společenský tance nikdy netancovala takže jestli nechceš aby jsem tam někdepadla na držku buď mně to naučíš a nebo budeš muset přestylizovat tvůj nápad." Založila jsem si ruce na prsou a dál se usmívala.

Sklonil jsem se v gestu,kdy chlapec žádá dívku o tanec a nastavil ruku,jelikož v šatnách bylo místa dost,mohli jsme tam i cvičit..,,tak jdeme.. bude to pecka mám i písničku" zablýsklo se mi v očích a usmíval jsem se,mobil jsme hodil na skříňku a zapl onu písničku...(ještě jí zkusím najst :D) začal jsem jí vést..,,sleduj moje kroky... a napodobuj mě,pravidlo číslo jedna v tomto tanci.. Kluk jakoby odchází a dívka za ním jde a stále dokola,akorát přidáme i otáčení a záklony,ale to ti půjde,jestli tančíš street dance..." vrněl jsem.

Zrudla jsem a podala jsem mu ruku. Vysvětlil mi jak mám držet ruce a všechny blbosti kolem toho. Byla jsem u něj dost blízko aby jsem cítila jeho parfém. Hodil se mu. Každopádně začal couvat a já ho následovala pomalými krůčky. Ze začátku mi to šlo ale soustředila jsem se tak moc až jsem mu šlápla na nohu. I když bylo očividné, že ho to nemolí nahodila jsem nevinnej face a broukla: "Promiň mi to.."

,,V pohodě..." broukl jsem a najednou zásek,oba dva,já zastavil a ona o mě očividně zakopla,takže nás nečekalo nic jiného než zem.. dopadl jsem na záda a hlavou se bouchl do země,takže to celkem bolelo a zkousl si jazyk,ale nedával nic znát,držel jsem jí a jakmile to šlo,pomohl jsem jí vstát..,,again.." zasyčel jsem mile protože mě bolel jazyk.

"Není ti nic?" Naklonila jsem se k němu a koumala jsem mu tvář. "Nebolí tě něco?" Hlavu jsem mněla mírně zakloněnou protože Dai byl asi o 10 cenťáků vyšší než já...a taky mohutnější, takže jsem měla měkkej dopad. Očividně má i nějaké svaly...Ježiš Kimi ty už raději nemysli!

,,Ne v poho,akorát jsem si trochu zkousl jazyk,jinak dobrý.." rozzářil jsem se jako vánoční stromeček a svým plným úsměvem Kimi zase vedl...Potom přišel čas zasekávané hudby a proto jsem Kimi vyzval na typický duetový street dance tanec.

Pustila jsem ho a vzala jsem to klasicky jak je u mně zvykem od podlahy. Skoky jsou mou specialitou takče kdy že sem tampřihodila nijake skluzy a vlnovky bylo to fajn. Nakonec jsem se rozbělha proti lavičce a vyskočila jsem tak vysoko že jsem mohla udělat salto do zadu, které jsem i udělala. Doskočila jsem na ruce a odrazila jsem se.

Začal jsem se protáčet na podlaze a udělal vrtuli,poté jsem se odrazil pro dvojité salto vzad a výskok do vzduchu s takovou hvězdicí do leva..~ bylo mi vidět bříško.. (:DDDDDDDDDDDD)

Málem jsem při tom pohledu chytila nosebleed. Ale aspoň jsem se přesvědčila že má svaly. Ok konec přemýšlení je čas ho taky trochu zaujat. Začala jsem s happy feet a postupně sem si to obešla do kolečka hodila jsem se na zem a udělala jsem klasickou točku přes ruky tak že jsem šla přes záda a vyskočila jsem.(víš jak to myslím ne? :'DD) Pak nasledovaly opět skluzy a nějaký ty sexy pohyby.

Skončila hudba a já zastavil.... vyskočil jsem a tleskl si jen tak pro radost.. ,,boží.. vytřem jim zrak.." usmíval jsem se jak totální debil a chvilkama sledoval její zadek..(A hele náš Dai! :DD)

Otřela jsem jsi zápěstím čelo a přitáhla jem ci cop. "Hele to moje salto budeš mně muset odrazit ty protože tam nebude lavička. A měla by jsem se více přehnout.." Začala jsem se tam kritizovat jako kdyby šlo o život a on se jen na mně koukal s takovým tím debilním úsmněvem..ale byl kawaii...Kim drž hubu!

,,Hmmmmm......................................................................Mě se to líbilo a odraz není problém..." broukl jsem zamyšleně a koukal na její zadek,perfektní zadek.. ach jo,chci se ho chytnout... ~ Daiki ty úchyle!....

"Ok tak počkej.. " zacouvala jsem si trošku a pak jsem se rozběhla. Vyhodil mě celkem vysoko takže když jsem se přehla dráhy mýto letu opisovala oblouk. Odrazila jsem se z ruk do přemetu vpřed a postavila sjem se. "Jo..tak to by šlo.." Oprášila jsem si ruce a usmála se.

,,Hmm.. šlo to lehce..." řekl jsem sladce a otočil se,protože mi bylo jasný,že bych jí tady nejspíš přefiknul.. njn jsem tak nechutný prase,musím na sobě zapracovat.-(:DDDDDDD)

Podívala jsem se na hodiny co viseli v šatně a odkašlala jsem si." Měli by jsme jít za chvíli to začne.." Třesoucí ruce jsem schovala za zády a usmála jsem se. Kývnul a pomalu jsme šli k pódiu kde se už všichni shromaždili.

,,Hmmm.... budeme nejlepší.... " řekl jsem po zkoumání všech lidí...


___________________________________________________________________________________________
Snad se líbilo C:
Jo a taká malá pomůcka do děje... Daiki je strašný prase, které si prostě vyjde s holkou na jednu noc a dál to znáte ne? :DDD No a Kimi svým příchodem na scénu všechno zmnění C:

Bye bye darlings~
Vaše Aiko~chan♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terumiichi Terumiichi | E-mail | Web | 22. února 2014 v 19:39 | Reagovat

VOLE VELKÝ PÍSMENA?!.... NOACO! :D
JÁ MUSELA OPRAVOVAT SLOVA! :DDDDD
~
Tady máš VELKÝ písmena :D

2 Tayusha Tayusha | Web | 22. února 2014 v 19:41 | Reagovat

NyanPassu! ~
  Jak už jsem napsala u Terumiichi - je to úžasný, moc se mi to líbí, styl psaní mě zvláštním způsobem osvěžuje celou povídku. Chci další díl. Tak šup. Heh. ^^
  Moc se na něj těším, tak doufám že mě nenecháte dlouho čekat. (Ano, o výkendu nemám co dělat a tak jsem možná až přehnaně aktivní na blogu a tak. Ehm.) :3

3 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | Web | 25. února 2014 v 17:20 | Reagovat

Wow :OO Moc pěkné.. :)Můžu mít jen jednu prosbu? :D Víš jak píšeš jako kdyby červeně.. :D Zkus to dát do bíla.. :) Bude to více vidět.. :D Já mám totiž trochu problém s viděním.. :-? :)
Takže jsem si to musela mega přiblížit.. :) Jinak pěkné!!:)
Těším se na další díl :3 :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama